YÖNETİM

YÖNETİM

YÖNETİM

YÖNETİM

YÖNETİM

PROFESYONEL YÖNETİM

ESBAŞ, 500 kişilik uzman kadrosuyla 1990 yılından bu yana Ege Serbest Bölgesinin kurulup işletilmesinden sorumludur. ESBAŞ'ın temel çalışma misyonu, Ege Serbest Bölgesindeki firmalarla işbirliği yapmak, firmaların temel ihtiyaçlarını verimli bir şekilde karşılamak ve bütün bölge firmalarının kendi iş hedeflerini başarıyla sürdürebildikleri uygun maliyetli, sorunsuz bir iş ortamı sağlamaktır. ESBAŞ, çalışmalarında çok sayıda ilke imza atarak dünyada 4 kalite belgesine sahip ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi, ISO 45001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi ve ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemine sahip ilk Türk Serbest Bölge Kurucu ve İşleticisi olmuştur.

Bu belge ile mevcut sistemini sürekli iyileştirmeyi hedefleyerek, kullanıcı firmalarına en yüksek faydayı sağlayacak hizmetleri sunmakta ve aday firmaların tercihlerini Ege Serbest Bölgesine yönlendirmektedir. ESBAŞ 3 Ekim 2012 tarihinde Türkiye Kalite Derneği ile "İyi Niyet Bildirgesi" imzalayarak, Ulusal Kalite Hareketine katılmıştır ve EFQM (Avrupa Kalite Yönetimi Vakfı) mükemmellik modelinin uygulanması ile ilgili çalışmalara başlamıştır. Tüm çalışmalarının meyvelerini 2017 yılında toplamaya başlayan ESBAŞ, KalDer tarafından verilen Türkiye Mükemmellik Ödülünü alarak Türkiye'deki serbest bölgeler içinde bu ödüle sahip olan ilk serbest bölge olmuştur. 

Bu sitede çerezler kullanır. Siteyi kullanmaya devam ederseniz, çerez kullanımını kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi için tıklayınız.