Firmalar

YATIRIMCI DENEYİMİ

Firmalar

YATIRIMCI DENEYİMİ

YATIRIMCI DENEYİMİ

Yatırımcı Gözüyle Ege Serbest Bölgesi

Yerli sanayinin ihracata yönelmiş şirketlerinin yanı sıra, çok uluslu şirketler yatırım yapmak için neden Ege Serbest Bölgesini seçtiklerini anlattılar:

Semih KELLE

2 yıllık bir araştırma sürecinin sonunda yatırıma geçtik. Romanya, Bulgaristan, Rusya gibi ülkeler araştırıldı ve değerlendirme sonucunda ESBAŞ’ta yatırıma karar verildi. Telefon, elektrik, su tek bir kontak var karşınızda, birçok hizmet ayağımıza kadar getiriliyor.

Semih KELLE GATES, KIDEMLİ AVRUPA OPERASYON MÜDÜRÜ
Aylin GÖZAY

Yaklaşık 20.000 in üzerinde çalışanı barındıran, altyapı ve organizasyonuyla birlikte her türlü hizmeti alabildiğimiz, Türkiye’de yer alan en etkileyici yatırım bölgelerinden birisinde olduğumuz için kendimizi çok şanslı hissediyoruz.

Aylin GÖZAY SF TEXTILE, GENEL MÜDÜR
GIOVANNI SCAFIDI

Eldor Corporation olarak firmamız, otomotiv sanayine üretim yapmakta ve yaklaşık 15 yıldır da üretimini Ege Serbest Bölgesinde gerçekleştirmektedir. Şirketimiz %75'i kadınlardan oluşan yaklaşık 1250 kişilik çalışan kadrosuyla Ege Serbest Bölgesinin işgücüne ulaşım adına ne kadar doğru bir yer olduğunun önemli bir kanıtıdır. Yeni yatırımlar için de, Ege Serbest Bölgesini rekabetçi avantajlarından ötürü şiddetle tavsiye ediyoruz.

GIOVANNI SCAFIDI ELDOR, CORPORATION COO
BÜLENT YETMAN

Ege Serbest Bölgesi modern bir endüstri parkı. Bölge alt ve üst yapı olarak çok iyi bir şekilde dizayn edilmiş, ESBAŞ tarafından sunulan hizmetler ve sosyal imkanlar da oldukça tatmin edici ve ileri düzeyde. Bölgenin İzmir’de olmasının getirdiği de birçok avantaj var; limana ve havaalanına yakınlığı, yetişmiş işgücü istihdamının kolaylığı gibi.

BÜLENT YETMAN HİDROMEK, GENEL MÜDÜR

Bu sitede çerezler kullanır. Siteyi kullanmaya devam ederseniz, çerez kullanımını kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi için tıklayınız.