Firmalar

YATIRIMCI DENEYİMİ

Firmalar

YATIRIMCI DENEYİMİ

YATIRIMCI DENEYİMİ

Yatırımcı Gözüyle Ege Serbest Bölgesi

Yerli sanayinin ihracata yönelmiş şirketlerinin yanı sıra, çok uluslu şirketler yatırım yapmak için neden Ege Serbest Bölgesini seçtiklerini anlattılar:

DOĞAN ALPDORUK

Dünya pazarlarında rekabet etme konusunda çok ciddi avantajlar sağlaması, altyapı ve yatırım hizmetleri açısından birçok noktada çok hızlı ve etkin hizmetler verebilmesi sebebiyle Ege Serbest Bölgesinde bulunmaktayız ve almış olduğumuz hizmetlerden de son derece memnunuz.

DOĞAN ALPDORUK GENEL MÜDÜR, CMS JANT
Erkan ZORLU

İleriye dönük planlarımızda en büyük motivasyonlarımızdan birisi de ESBAŞ’tır. Bize sağlamış olduğu üst yapı ve alt yapı imkanlarıyla kendi faaliyetlerimize odaklanarak, iş hedeflerimize ulaşmamızda bizlere yardımcı olmaktadır.

Erkan ZORLU DELPHI TECHNOLOGIES, EMEA OPERASYON DİREKTÖRÜ
Semih KELLE

2 yıllık bir araştırma sürecinin sonunda yatırıma geçtik. Romanya, Bulgaristan, Rusya gibi ülkeler araştırıldı ve değerlendirme sonucunda ESBAŞ’ta yatırıma karar verildi. Telefon, elektrik, su tek bir kontak var karşınızda, birçok hizmet ayağımıza kadar getiriliyor.

Semih KELLE GATES, KIDEMLİ AVRUPA OPERASYON MÜDÜRÜ
Aylin GÖZAY

Yaklaşık 20.000 in üzerinde çalışanı barındıran, altyapı ve organizasyonuyla birlikte her türlü hizmeti alabildiğimiz, Türkiye’de yer alan en etkileyici yatırım bölgelerinden birisinde olduğumuz için kendimizi çok şanslı hissediyoruz.

Aylin GÖZAY SF TEXTILE, GENEL MÜDÜR
ÖZGÜR SEYHAN

Şirketimizin Ege Serbest Bölgesine yapmış olduğu yatırımın en önemli nedeni ihracat ağırlıklı çalışan firmalara bölgede faaliyet göstermeleri durumunda tanınan vergisel avantajlardır. Bunun yanında, ESBAŞ’ın da yatırım kararımızda büyük etkisi var, çok profesyonel bir ekibe sahipler, serbest bölgenin mevzuatsal olarak daha ağır olan koşullarını bizlere hissettirmediklerini söyleyebilirim. Çok memnunuz.

ÖZGÜR SEYHAN GRAM EQUIPMENT, GENEL MÜDÜR
TİNA ALHARAL

"Neden Ege Serbest Bölgesi?" dendiğinde aslında verilebilecek birçok cevap var. Ege Serbest Bölgesindeyim dediğiniz noktada, hem müşterilerimiz, hem de tedarikçilerimiz açısından gerçekten çok besleyici bir söylem oluyor.

TİNA ALHARAL KORSİNİ, KOORDİNATÖR, YÖN. KURULU ÜYESİ
GIOVANNI SCAFIDI

Eldor Corporation olarak firmamız, otomotiv sanayine üretim yapmakta ve yaklaşık 15 yıldır da üretimini Ege Serbest Bölgesinde gerçekleştirmektedir. Şirketimiz %75'i kadınlardan oluşan yaklaşık 1250 kişilik çalışan kadrosuyla Ege Serbest Bölgesinin işgücüne ulaşım adına ne kadar doğru bir yer olduğunun önemli bir kanıtıdır. Yeni yatırımlar için de, Ege Serbest Bölgesini rekabetçi avantajlarından ötürü şiddetle tavsiye ediyoruz.

GIOVANNI SCAFIDI ELDOR, CORPORATION COO
BÜLENT YETMAN

Ege Serbest Bölgesi modern bir endüstri parkı. Bölge alt ve üst yapı olarak çok iyi bir şekilde dizayn edilmiş, ESBAŞ tarafından sunulan hizmetler ve sosyal imkanlar da oldukça tatmin edici ve ileri düzeyde. Bölgenin İzmir’de olmasının getirdiği de birçok avantaj var; limana ve havaalanına yakınlığı, yetişmiş işgücü istihdamının kolaylığı gibi.

BÜLENT YETMAN HİDROMEK, GENEL MÜDÜR

Bu sitede çerezler kullanır. Siteyi kullanmaya devam ederseniz, çerez kullanımını kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi için tıklayınız.

En İyi İş Verenler