HABERLER

ULUSLARARASI YEMEK YARIŞMASINDAN GÜMÜŞ MADALYA İLE DÖNDÜLER

HABERLER

ULUSLARARASI YEMEK YARIŞMASINDAN GÜMÜŞ MADALYA İLE DÖNDÜLER

ULUSLARARASI YEMEK YARIŞMASINDAN GÜMÜŞ MADALYA İLE DÖNDÜLER
24 ARA
Haberi Paylaş :

Gastronomi ve Turizm Kongresi kapsamında düzenlenen Uluslararası Yemek Yarışmasında ESBAŞ Aşçıları gümüş madalya kazandı.

Kıbrıs, Romanya, Filistin ve Türkiye’den gelen 9 ekibin katıldığı uluslararası yemek yarışmasında Profesyonel Ekipler Kategorisinde gümüş madalya almaya hak kazanan arkadaşlarımız Ahmet Yüklendi, Aydın Özçelik, Kemal İşler ve Selçuk Sert’i gönülden tebrik ediyoruz.

Yarışmada ESBAŞ’ı temsil eden arkadaşlarımız tabldot da olduğu kadar alakart ve füzyon mutfağında da başarılı olduklarını kanıtladılar. ESBAŞ Yürütme Kurulu Başkanımız Dr. Faruk Güler tarafından şirketimize artı değer katan arkadaşlarımıza nazar boncukları törenle verildi. Dereceye girerek ödülü şirketimize getiren arkadaşlarımız bu başarıdan duydukları memnuniyeti dile getirerek Şubat ayında düzenlenecek olan yarışmaya daha sıkı hazırlanarak altın madalyayı ESBAŞ’a getireceklerini ifade ettiler.

Şirketimize artı değer katan ve Türk mutfağının tanıtılmasına vesile olan yetenekli arkadaşlarımızın başarılarının devamı diliyoruz.

Bu sitede çerezler kullanır. Siteyi kullanmaya devam ederseniz, çerez kullanımını kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi için tıklayınız.