HABERLER

TÜRK YILDIZLARI EKİBİ ESBAŞ’I ZİYARET ETTİ

HABERLER

TÜRK YILDIZLARI EKİBİ ESBAŞ’I ZİYARET ETTİ

TÜRK YILDIZLARI EKİBİ ESBAŞ’I ZİYARET ETTİ
21 MAY
Haberi Paylaş :

21-22 Mayıs tarihlerinde Gaziemir Havacılık ve Kültür Şenliği kapsamında gösteri yapmak için İzmir’e gelen dünyanın sayılı süpersonik akrotimlerinden biri olan Türk Yıldızları ekibi ESBAŞ’ı ziyaret etti. Türk Yıldızları ekibinin ziyaretine Gaziemir Kaymakamı Yaşar Dönmez, Gaziemir Belediye Başkanı Halil İbrahim Şenol, Ege Serbest Bölge Müdürü Şenay Satoğlu, ESBAŞ Yürütme Kurulu Başkanı Dr. Faruk Güler ile ESBAŞ ve Ege Serbest Bölgesi çalışanları katıldı.

Bayrağımızı gerek yurt içinde ve gerekse yurt dışında gururla dalgalandıran, Türk Hava Kuvvetlerinde görev yapan tüm personelin alın terinin, özverisinin, fedakarlığının, disiplininin, cesaret ve kahramanlığının simgesi olan Türk Yıldızları ekibi, yetkililerden ESBAŞ ve Ege Serbest Bölgesi hakkında bilgiler aldı. ESBAŞ Antika Araba Müzesi ile Ege Serbest Bölgesinde faaliyet gösteren havacılık ve savunma sanayi firmalarının ürünlerinin de yer aldığı sergi alanını gezen Türk Yıldızları ekibi, dünyadaki üç Uzay Kampından biri olan Uzay Kampı Türkiye’nin Ege Serbest Bölgesinde kurulmuş olmasından duydukları memnuniyeti ifade ettiler.

Bu sitede çerezler kullanır. Siteyi kullanmaya devam ederseniz, çerez kullanımını kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi için tıklayınız.