HABERLER

SN. KÜRŞAD TÜZMEN HAVACILIK VE UZAY KÜMELENMESİ DERNEĞİNİ ZİYARET ETTİ

HABERLER

SN. KÜRŞAD TÜZMEN HAVACILIK VE UZAY KÜMELENMESİ DERNEĞİNİ ZİYARET ETTİ

SN. KÜRŞAD TÜZMEN HAVACILIK VE UZAY KÜMELENMESİ DERNEĞİNİ ZİYARET ETTİ
01 EYL
Haberi Paylaş :

Havacılık ve Uzay Kümelenmesi Derneği - HUKD Onursal Üyesi olan Kürşad Tüzmen, 23 Eylül 2014 tarihinde ESBAŞ Teknoloji Merkezi Konferans Salonunda gerçekleştirilen HUKD Yönetim Kurulu toplantısına katıldı. ESBAŞ Yürütme Kurulu Başkanı Dr. Faruk Güler ile “Bir Dev Uyanıyor” Sergi alanını gezen Tüzmen, sergiden çok etkilendiğini belirtti. 

 

Daha sonra toplantıya katılarak HUKD'un faaliyetleri hakkında bilgi alan Tüzmen, derneğe üye firmalar ile görüşerek faaliyetleri hakkında bilgi aldı. Toplantı sonrasında HUKD Yönetim Kurulu Başkanı Osman Okyay eşliğinde Ege Serbest Bölgesinde faaliyet gösteren Fokker Elmo ve Kale Pratt & Whitney firmalarını gezen Tüzmen, havacılık ve savunma sanayinde faaliyet gösteren firmaların faaliyetlerini ilgi ile takip ettiğini belirtti. 

 

Kürşad Tüzmen ile birlikte HUKD'u ziyaret eden ve Yönetim Kurulu toplantısına katılan MHP Adana Milletvekili Emekli Tuğ General Kürşat Atılgan, HUKD'un toplantısında bulunmaktan ve havacılık sanayi ile ilgili son gelişmelerden ve firmalar tarafından yürütülen çalışmalar hakkında bilgi almış olmaktan duyduğu mutluluğu dile getirdi.

 

   

Bu sitede çerezler kullanır. Siteyi kullanmaya devam ederseniz, çerez kullanımını kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi için tıklayınız.