HABERLER

MESLEK LİSESİ ÖĞRENCİLERİ İLE MESLEK LİSESİ KOÇLARI PROGRAMININ İLK YILINI TAMAMLADIK.

HABERLER

MESLEK LİSESİ ÖĞRENCİLERİ İLE MESLEK LİSESİ KOÇLARI PROGRAMININ İLK YILINI TAMAMLADIK.

Meslek Lisesi Öğrencileri ile Meslek Lisesi Koçları Programının ilk yılını tamamladık.
16 MAY
Haberi Paylaş :

ESBAŞ gönüllüleri olarak Gaziemir IMKB Lisesi ile olan 10. Sınıf ders ve etkinliklerimizi tamamladık. Gönüllülük temelli olan bu program ile beraber bu yıl bilgi ve tecrübelerimizi öğrencilere aktarmaktan mutluluk duyduk. Öğrencilerimiz ile beraber Güvenle Hedefe Doğru, Zaman Yönetimi, Sürekli Öğrenme ve Gelişme, Sorumlu Vatandaşlık konularını işleyerek onların kişisel ve iş/okul yaşamına yönelik becerilerini geliştirmelerine destek olmaya çalıştık. İşlediğimiz konulara ve grup çalışmaları/aktivitelerine öğrencilerimizin ilgisi ve katılımı yüksekti. 

ESBAŞ’a davet ettiğimiz öğrencilerimizle bölümlerine göre şirket gezisi organize ederek onları bilgilendirdik. Yiyecek İçecek bölümünde okuyan öğrencilerimize ESBAŞ Gıda Hizmetlerini; Çocuk Gelişimi ve Eğitimi okuyan öğrencilerimize ise ESBAŞ Çocuk Yuvası'nı gezdirerek şimdiden onlara iş/kariyer yaşamlarına dair somut örnekler sunmaya çalıştık. Bunun yanı sıra ESBAŞ Klasik Araba Müzesi Ziyareti, Bir Dev Uyanıyor Sergi Alanı ve Uzay Kampı Türkiye’yi de gören öğrencilerimizle beraber çok keyifli bir gün geçirdik. Sosyal Etkinlik olarak ise 4 Mayıs, Pazar günü öğrencilerimiz ile Gaziemir Sarnıç Piknik alanına giderek ilk dönemi tamamladık. 

Bu sitede çerezler kullanır. Siteyi kullanmaya devam ederseniz, çerez kullanımını kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi için tıklayınız.