HABERLER

EXPO 2020 İZMİR YÜRÜTME KOMİTESİ BAŞKANI MAHMUT ÖZGENER ESBAŞ’I ZİYARET ETTİ

HABERLER

EXPO 2020 İZMİR YÜRÜTME KOMİTESİ BAŞKANI MAHMUT ÖZGENER ESBAŞ’I ZİYARET ETTİ

EXPO 2020 İzmir Yürütme Komitesi Başkanı Mahmut Özgener ESBAŞ’ı Ziyaret Etti
27 ŞUB
Haberi Paylaş :

EXPO 2020 İzmir Yürütme Komitesi Başkanı Mahmut Özgener ESBAŞ’ı Ziyaret Etti
 
EXPO 2020 İzmir Yürütme Komitesi Baskanı Mahmut Özgener ESBAŞ’ı ziyaret ederek bugüne kadar İzmir EXPO 2020 konusunda yapılan ve bundan sonra yapılacak çalışmalarla ilgili bilgi verdi ve ESBAŞ yöneticileri ile görüş alışverişinde bulundu.
 
EXPO 2020 başvuru sürecinde ESBAŞ’ın sağladığı katkılardan dolayı teşekkür eden Özgener, bundan sonraki çalışmalarda da ESBAŞ’ın görüşlerine önem verdiklerini dile getirdi. Özgener, EXPO’nun İzmir’e kazandırılması için her konuda destek, görüş ve önerilere açık olduklarını ve bunları memnuniyetle değerlendirmek istediklerini belirtti.
 
Özgener, en önem verdikleri konunun şehrin EXPO’yu sahiplenmesi, özümsemesi ve başarıya inanması olduğuna değindi ve “Sonuç ne olursa olsun İzmir kendini dünyaya en iyi şekilde tanıtmış olacaktır” dedi. EXPO Yönlendirme Kurulu Başkanı Mahmut Özgener EXPO öncesi kadar EXPO sonrasını da bu süreçte birlikte düşünüp planlamanın gerekli olduğunu belirterek "İzmir'in tüm dünyaya tanıtımının yapılması için EXPO önemli bir fırsat olacaktır" diye konuştu.
ESBAŞ yetkilileri ise EXPO’nun İzmir’e kazandırılması sürecinde üzerine düşen görevi tam olarak yerine getireceğini belirterek, Ege Serbest Bölgesindeki firmaları da bu konuda harekete geçirmek için çalışacaklarını belirtti.

Bu sitede çerezler kullanır. Siteyi kullanmaya devam ederseniz, çerez kullanımını kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi için tıklayınız.