HABERLER

ESBAŞ VE EGE SERBEST BÖLGESİ İÇİN TARİHİ GÜN

HABERLER

ESBAŞ VE EGE SERBEST BÖLGESİ İÇİN TARİHİ GÜN

Haberi Paylaş :

ESBAŞ olarak daha fazla yatırımcıya yer sağlayabilmek için Ekonomi Bakanlığı himayelerinde Ege Serbest Bölgesinin genişletilmesine yönelik olarak uzun süredir çalışmalarımıza devam etmekteydik.

Bu çalışmalar neticesinde Ege Serbest Bölgesinin sınırlarının genişletilmesine yönelik Bakanlar Kurulu kararı 03.08.2016 tarihinde Resmi Gazetede yayınlanarak yürürlüğe girmiştir.

Bu karar neticesinde ESBAŞ olarak Ege Serbest Bölgesine bitişik gelişme alanı arazisinde çalışmalarımıza hemen başlayacağız.

Uzun zamandır devam eden bu titiz çalışmanın hayata geçebilmesini sağlayan başta Sayın Cumhurbaşkanımıza, Sayın Başbakanımıza, Sayın Bakanlar Kurulu Üyelerimize, Sayın Ekonomi Bakanımıza ve T.C. Ekonomi Bakanlığı Serbest Bölgeler, Yurtdışı Yatırım ve Hizmetler Genel Müdürlüğü yetkililerine teşekkürlerimizi arz eder; bu kararın İzmir ve ülkemize hayırlı olmasını dileriz.

Bu sitede çerezler kullanır. Siteyi kullanmaya devam ederseniz, çerez kullanımını kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi için tıklayınız.