HABERLER

ESBAŞ’LILAR YAZA VEDA PARTİSİNDE BİR ARAYA GELDİLER

HABERLER

ESBAŞ’LILAR YAZA VEDA PARTİSİNDE BİR ARAYA GELDİLER

ESBAŞ’LILAR YAZA VEDA PARTİSİNDE BİR ARAYA GELDİLER
23 EYL
Haberi Paylaş :

ESBAŞ’lıar Menderes’teki Mahrem Konsept’te gerçekleşen ‘Yaza Veda Partisinde bir araya geldi. Yoğun çalışma temposuyla geçen yaz sezonundan sonra yorgunluk atmak ve kış temposuna hazırlanmak için buluşan ESBAŞ’lılar, Enjoy Orkestrasının müzikleriyle doyasıya eğlenerek moral depoladılar.  

Gecede bir konuşma yapan ESBAŞ Yürütme Kurulu Başkanı Dr. Faruk Güler, fırsat buldukça bir araya gelip eğlenmeyi seven bir şirket olmalarına rağmen pandemi nedeniyle uzun zamandır bu tür bir organizasyon gerçekleştiremediklerini belirterek, “Aslına bakarsanız son zamanlarda eğlenmek için çok gerekçemiz oldu. İkisi uluslararası geçerliliği olan, toplamda 10 gurur verici ödül aldık. Bizi gururlandıran en son gelişme ise, iş yeri kültüründe küresel bir otorite olan GPTW’nin Avrupa’da 37 ülkede 3 binden fazla şirkette çalışan 1 milyon 400 bin kişi ile gerçekleştirdiği araştırmanın sonucunda ESBAŞ’ı ’Avrupa’nın En İyi İşverenleri Listesine alması oldu. Bu haberi de alınca artık bir araya gelmenin tam zamanı dedik. ESBAŞ’ın daha nice başarılara ulaşmasını diliyor, emeği geçen tüm ESBAŞ’lıları gönülden tebrik ediyorum” diye konuştu.

 

Bu sitede çerezler kullanır. Siteyi kullanmaya devam ederseniz, çerez kullanımını kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi için tıklayınız.