HABERLER

ESBAŞ FOOD COURT AÇILDI

HABERLER

ESBAŞ FOOD COURT AÇILDI

ESBAŞ FOOD COURT AÇILDI
13 OCA
Haberi Paylaş :

Ege Serbest Bölge Kurucu ve İşleticisi A.Ş. ESBAŞ, Ege Serbest Bölgesinde faaliyet gösteren firmalara vermiş olduğu gıda hizmetlerine bir yenisini daha ekledi. Bugün törenle açılışı yapılan ESBAŞ Food Court, fast food, ızgara, pide, lahmacun, kahvaltılık ürünler, tatlı, kuru pasta, sıcak ve soğuk içecek çeşitleri ile Ege Serbest Bölgesi firmalarına hizmet verecek.

ESBAŞ Food Court’un açılış törenine İzmir Vali Yardımcısı İbrahim Ballı, Gaziemir Kaymakamı Yaşar Dönmez, Gaziemir İlçe Emniyet Müdürü Levent Akbaş, Gaziemir Müftüsü Mustafa Temel, Ege Serbest Bölge Müdürü Şenay Satoğlu, ESBAŞ Yönetim Kurulu Başkanı Mary Tuncer, Yönetim Kurulu Üyeleri Ed Mills ve Hakan Kilitçioğlu, ESBAŞ Yürütme Kurulu Başkanı Dr. Faruk Güler, Ege Serbest Bölgesinde faaliyet gösteren firmaların yöneticileri ile ESBAŞ çalışanları katıldı.

Açılışta bir konuşma yapan ESBAŞ Yürütme Kurulu Başkanı Dr. Faruk Güler, Food Court’un Ege Serbest Bölgesi firmalarına hayırlı olmasını dileyerek, gelen talepler doğrultusunda hayata geçirdiğimiz bu proje ile “fast food hizmetini çeşitlendirmek, hizmet kalitesini arttırmak ve firma çalışanlarının molalarında keyifli saatler geçirmesini sağlamayı amaçlıyoruz” dedi. ESBAŞ Food Court sabah 07:00 ile gece 23:00 saatleri arasında hizmet verecek olup, Ege Serbest Bölgesinde faaliyet gösteren firmalar için paket servisi de olacak.

Bu sitede çerezler kullanır. Siteyi kullanmaya devam ederseniz, çerez kullanımını kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi için tıklayınız.