HABERLER

ESBAŞ ÇOCUK YUVASINDA YIL SONU GÖSTERİSİ VE MEZUNİYET SEVİNCİ

HABERLER

ESBAŞ ÇOCUK YUVASINDA YIL SONU GÖSTERİSİ VE MEZUNİYET SEVİNCİ

ESBAŞ ÇOCUK YUVASINDA YIL SONU GÖSTERİSİ VE MEZUNİYET SEVİNCİ
17 HAZ
Haberi Paylaş :

ESBAŞ Çocuk Yuvasının geleneksel olarak gerçekleştirdiği Yıl Sonu Gösterisi ve Mezuniyet Töreni bu yıl da13 Haziran Cuma günü ESBAŞ Çocuk Yuvası Amfi Tiyatrosunda gerçekleşti. Yılsonu gösterisine çocuk yuvasındaki öğrencilerin ESBAŞ ve Ege Serbest Bölgesindeki çeşitli firmalara çalışan velilerinin yanı sıra çok sayıda aile fertleri ve ESBAŞ çalışanları katıldı. 

2-3-4-5 yaş sınıflarının jimnastik ve çim hokeyi öğretmenleri Burçak Seyrantepe önderliğinde gerçekleştirdikleri jimnastik gösterileri, Müzik öğretmenleri Işıltan Uşaklıgil ve İngilizce şarkılar için Banu Yetkin eşliğinde oluşturdukları koro ve Bale öğretmenleri Yelena Ercan’ın hazırladığı kareografi eşliğinde gerçekleştirdikleri bale ve dans gösterileri ilgiyle izlendi. Bu yıl mezun olan öğrencilerin diploma törenleri ve öğretmenleriyle vedaları hüzünlü anlar yaşanmasına neden olurken, etkinlik sonunda 5 yaş sınıfının hazırladığı ay-yıldız kareografisi ve Mustafa Kemal Atatürk’e ithaf ettikleri “Kimseyi Tanımadım Ben Senden Daha Özel” şarkısı törene damgasını vurdu. 

 

 

Bu sitede çerezler kullanır. Siteyi kullanmaya devam ederseniz, çerez kullanımını kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi için tıklayınız.