HABERLER

ESBAŞ ÇALIŞANLARI ONURLANDIRMA VE ÖDÜLLENDİRME GECESİNDE BULUŞTU

HABERLER

ESBAŞ ÇALIŞANLARI ONURLANDIRMA VE ÖDÜLLENDİRME GECESİNDE BULUŞTU

ESBAŞ ÇALIŞANLARI ONURLANDIRMA VE ÖDÜLLENDİRME GECESİNDE BULUŞTU
12 MAR
Haberi Paylaş :

Sürekli gelişen, gelişirken değişen, sonunda el ele başarıya erişen, hizmet yılı demini almış ESBAŞ çalışanları “Onurlandırma ve Ödüllendirme Gecesi”nde buluştu.

Düzenlediği sosyal aktivitelerle çalışanlarının memnuniyetini sürekli arttırmayı hedefleyen Ege Serbest Bölge Kurucu ve İşleticisi A.Ş.-ESBAŞ’ın, geleneksel olarak düzenlediği, 5-10-15 ve 20 yıllık çalışanlarını plaket ve hediyelerle taçlandırdığı “Onurlandırma ve Ödüllendirme Gecesi” 12 Mart Çarşamba günü ESBAŞ Teknoloji Merkezi Konferans Salonunda gerçekleşti. 

Yürütme Kurulu Başkanı Dr. Faruk Güler’in açılış konuşmasının ardından plaket ve hediye töreni ile devam eden gecede 55 ESBAŞ çalışanı farklı hediyeler alarak unutulmaz anlar yaşadı. Törende bu yıl ilk kez ESBAŞ ve Ege Serbest Bölgesi için fark yaratan uygulamaları öneri olarak sunan çalışanlar da ödüllendirildi. Bu uygulamanın, önümüzdeki dönemde gelecek önerilerle daha da artarak gelişmesini beklediğini ifade eden Güler, EFQM Mükemmellik Modelini uygulama yolunda yenileşim ve gelişimimizin devamı için gelecek öneriler ile Ege Serbest Bölgesini bir Mükemmellik Merkezi haline getirmeyi hedeflediklerini vurguladı. 

 

Onurlandırma ve Ödüllendirme Gecesi şair, tiyatrocu ve Oyuncak Müzesi Kurucusu Sunay Akın’ın gösterisi ile devam etti. ESBAŞ çalışanlarının ilgi ile dinlediği gösterinin ardından Sunay Akın’a müzesinde sergilemesi için Uzay Kampı Türkiye’yi ziyaret eden çocukların kendi elleri ile yaptığı tahta roket armağan edildi. Ege Serbest Bölgesindeki gelişmelerden ve dünyanın 3 Uzay Kampından biri olan Uzay Kampı Türkiye’nin ESBAŞ’ın girişimleri ile Gaziemir’de kurulmuş olmasından duyduğu memnuniyeti dile getiren Akın, bu girişimlerinden dolayı Dr. Faruk Güler’i ve tüm ESBAŞ çalışanlarını kutladı. 

Bu sitede çerezler kullanır. Siteyi kullanmaya devam ederseniz, çerez kullanımını kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi için tıklayınız.