HABERLER

ESBAŞ ÇALIŞANLARI ADANA VETERANLAR MASA TENİSİ TURNUVASINDA DERECEYE GİRDİ

HABERLER

ESBAŞ ÇALIŞANLARI ADANA VETERANLAR MASA TENİSİ TURNUVASINDA DERECEYE GİRDİ

ESBAŞ ÇALIŞANLARI ADANA VETERANLAR MASA TENİSİ TURNUVASINDA DERECEYE GİRDİ
01 NİS
Haberi Paylaş :

ESBAŞ Masa Tenisi Kulübü üyelerinden seçilen 5 kişi hafta sonu Adana’da gerçekleştirilen Adana Veteranlar Masa Tenisi Turnuvası'na katılarak dereceye girmeyi başardı.

8-9 Mart 2014 tarihlerinde Masa Tenisi İl Temsilciliği tarafından, Adana Masa Tenisi İhtisas Kulübü Derneğinin desteği ile Çukurova Üniversitesi Lütfullah Aksungur Spor Salonunda gerçekleştirilen maçlar kıran kırana geçti. Türkiye’de düzenlenen turnuvalar içinde 2. büyük turnuva olan Adana Veteranlar Masa Tenisi Turnuvası'nda bu yıl Türkiye’nin 22 farklı ilinden toplam 201 sporcu mücadele etti.

30-39 yaş kategorisinde yarışan ESBAŞ, kupalarla evine döndü. 182 kişinin katıldığı tek erkekler müsabakalarında arkadaşlarımızdan Ali Sevinç ve Ferit Filiz çeyrek finale kadar gelmeyi başardı. 19 kişinin katıldığı tek bayanlar müsabakalarında ise Dilek Kızkıç kendi kategorisinde tüm maçları kazanarak birinci olurken, arkadaşımız Serap Sönmez Gündem ise üçüncü oldu.

Masa tenisi turnuvasında dereceye girenler dışında, çift erkeklerde Ferit Filiz - Ali Sevinç, çift bayanlarda Emine Özgönül-Serap Sönmez Gündem ve karışıkta ise Dilek Kızkıç ve Kemal Sağ birinci gelerek beş kupanın sahibi olmayı başardı.

Turnuvaya ESBAŞ’ın katılımını sağlayan eski Denetim Kurulu Üyemiz Sn. Kemal Sağ’a teşekkür eder, dereceye giren arkadaşlarımızı kutlar, başarılarının devamını dileriz.

Bu sitede çerezler kullanır. Siteyi kullanmaya devam ederseniz, çerez kullanımını kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi için tıklayınız.