HABERLER

ESBAŞ BAKIMA MUHTAÇ HAYVANLARA YARDIM ETMEYE DEVAM EDİYOR

HABERLER

ESBAŞ BAKIMA MUHTAÇ HAYVANLARA YARDIM ETMEYE DEVAM EDİYOR

ESBAŞ BAKIMA MUHTAÇ HAYVANLARA YARDIM ETMEYE DEVAM EDİYOR
13 EYL
Haberi Paylaş :

ESBAŞ-Ege Serbest Bölge Kurucu ve İşleticisi A.Ş., İzmir Şopengazi ve Seferihisar hayvan barınaklarının beslenme ihtiyacını karşılayarak kente olan sosyal sorumluluklarından birini daha yerine getirmeye devam ediyor. ESBAŞ, 13 Eylül Cuma günü, Gaziemir Belediyesi, DOHAYDER Şopengazi ve Seferihisar hayvan barınaklarıyla “İşbirliği Bildirgesi” imzalayarak, kurumlararası iş birlikteliğine örnek olan bu çalışmayı kamuoyu ile paylaşmak suretiyle toplumun bilgisine sunmaktadır.

 

ESBAŞ Gıda İşletmeleri bünyesinde faaliyet gösteren ve günde On sekiz bin kişiye yemek üreten ESBAŞ Endüstriyel Mutfak, arta kalan yemekleri haftada üç gün Menderes’te bulunan DOHAYDER Şopengazi ile Seferihisar hayvan barınaklarına göndermekte ve koruma altındaki hayvanların günlük beslenme ihtiyacını karşılamaktadır. Şopengazi hayvan barınağına giden yemeklerin nakliyesi, Gaziemir Belediyesinin tahsis ettiği özel araçlarla, Ege Serbest Bölgesinden Menderese taşınarak sağlanmaktadır. Daha yaşanabilir ve çağdaş bir çevre için katkı sağlayan ESBAŞ, Gaziemir Belediyesi, DOHAYDER Şopengazi ve Seferihisar hayvan barınakları, bu örnek çalışmayla yüzlerce hayvanın beslenme ihtiyacı karşılamanın yanı sıra, çevreye olan duyarlılık bilincinin gelişmesine de katkı sağlamaktadır.

Bu sitede çerezler kullanır. Siteyi kullanmaya devam ederseniz, çerez kullanımını kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi için tıklayınız.