HABERLER

ESBAŞ 25. YILINI KUTLUYOR

HABERLER

ESBAŞ 25. YILINI KUTLUYOR

ESBAŞ 25. YILINI KUTLUYOR
01 ŞUB
Haberi Paylaş :

ESBAŞ Ege Serbest Bölge Kurucu ve İşleticisi A.Ş. çalışanları, Balçova Termal Otel'de düzenlenen 25. yıl yemeği ile 2015'e merhaba dedi.

Geceye ESBAŞ Yönetim Kurulu Başkanı Mary Tuncer, Yönetim Kurulu üyeleri Ed Mills ve Hakan Kilitçioğlu, ESBAŞ'ın CEO'su Dr. Faruk Güler ile tüm çalışanlar eşleri ile birlikte katıldı. Yönetim Kurulu Başkanı Mary Tuncer yaptığı konuşmasında ESBAŞ'ın 25'nci yılını kutlamanın gururunu yaşadığını belirtti. Tuncer, "Hep birlikte başarılı bir şekilde çalışarak dünyadaki örnek sanayi bölgelerinden birisini yarattık, bu sayede uluslararası üretim firmalarının bölgeye yatırım yapması ve istihdam yaratması sağlandı. ESBAŞ'ın kurucusu merhum Kaya Tuncer'in hatırasını yücelterek, Ege Serbest Bölgesi'ni dünyanın önde gelen sanayi bölgesi olarak devam ettirmek için çalışmalarımıza devam edeceğiz" dedi.

ESBAŞ Yürütme Kurulu Dr. Faruk Güler ise "Bu yıl ESBAŞ'ın 25. yılını dolduruyoruz. Bundan dolayı çok mutluyuz. Birlikte geçirdiğimiz 25 yıldan gurur duyuyoruz, hep beraber daha da iyisini yapmak için özveri ile mutlu ve istekli bir şekilde çalışmaya devam edeceğiz" dedi. Konuşmalardan sonra kesilen pastanın ardından ESBAŞ'lılar doyasıya eğlendi.

Bu sitede çerezler kullanır. Siteyi kullanmaya devam ederseniz, çerez kullanımını kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi için tıklayınız.