HABERLER

EGE SERBEST BÖLGESİNDEN ÖRNEK SOSYAL SORUMLULUK PROJESİ

HABERLER

EGE SERBEST BÖLGESİNDEN ÖRNEK SOSYAL SORUMLULUK PROJESİ

EGE SERBEST BÖLGESİNDEN ÖRNEK SOSYAL SORUMLULUK PROJESİ
01 EKİ
Haberi Paylaş :

KİTVAK - Kemik İliği Transplantasyon ve Onkoloji Hastanesi Kurma ve Geliştirme Vakfı ve ESBAŞ işbirliğinde E.Ü.Tülay Aktaş Çocuk Onkoloji Kliniği, Tepecik Hastanesi Çocuk Onkoloji Kliniği ve Behçet Uz Çocuk Onkoloji Kliniğinde yatarak tedavi gören çocukların bir takım ihtiyaçlarını karşılamak üzere Ege Serbest Bölgesi Firmalarının da destekleri ile bir sosyal sorumluluk projesi gerçekleştirildi. 

 

KİTVAK’ın aracılığı ile hastanelerden gelen talepler doğrultusunda Ege Serbest Bölgesi girişinde toplanan ihtiyaç malzemelerinin teslimatı 8 Ocak Perşembe günü KİTVAK yetkilisinin katılımı ile birlikte yapıldı.

 

Ege Serbest Bölgesinde faaliyet gösteren ancak adının açıklanmasını istemeyen çok sayıda gönüllü firmanın katılımı ile böyle bir projeyi gerçekleştirmiş olmaktan dolayı duyduğumuz memnuniyeti ifade etmek isteriz. Projeden desteğini esirgemeyen ve yakın ilgi gösteren herkese gönülden teşekkürlerimizi sunuyoruz. 

 

 

Bu sitede çerezler kullanır. Siteyi kullanmaya devam ederseniz, çerez kullanımını kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi için tıklayınız.