HABERLER

EGE SERBEST BÖLGESİNDEKİ FİRMALARA "KEP" EĞİTİMİ VERİLDİ

HABERLER

EGE SERBEST BÖLGESİNDEKİ FİRMALARA "KEP" EĞİTİMİ VERİLDİ

EGE SERBEST BÖLGESİNDEKİ FİRMALARA
01 EYL
Haberi Paylaş :

İnternetin yaygınlaşması ve e-posta teknolojisinin aynı hızda gelişimi ile e-postalar iş dünyasının en ciddi ve vazgeçilmez aracı haline geldi. E-postalar, düşük maliyetli olmasının yanında her türlü bilgi ve belgenin kolaylıkla iletilmesini sağladığından ticari ilişkilerde en yoğun kullanılan iletişim araçlarından biri oldu. Ayrıca sözleşme, teklif, mutabakat mektubu gibi önemli dokümanların e-postalar yoluyla gönderimi oldukça kullanır ve önemli bir hal almış durumda.  

 

Bu vesile ile ESBAŞ, Ege Serbest Bölge Müdürlüğü ve İzmir PTT Başmüdürlüğü işbirliğinde Ege Serbest Bölgesinde faaliyet gösteren firmaların yetkililerine yönelik Kayıtlı E-Posta-KEP eğitimi verildi. KEP kullanımı ve uygulaması ile ilgili olarak sunum yapan İzmir PTT Başmüdürlüğü yetkilileri gelecek dönemde yoğun olarak kullanılmaya başlayacak olan uygulama hakkında katılımcıların sorularını yanıtlayarak konuda hizmet verecek olan sağlayıcılarla ilgili bilgi aktardılar. 

Bu sitede çerezler kullanır. Siteyi kullanmaya devam ederseniz, çerez kullanımını kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi için tıklayınız.