HABERLER

EGE SERBEST BÖLGESİNDE GÜZ BULUŞMASI

HABERLER

EGE SERBEST BÖLGESİNDE GÜZ BULUŞMASI

EGE SERBEST BÖLGESİNDE GÜZ BULUŞMASI
12 EYL
Haberi Paylaş :

ESBAŞ’ın geleneksel olarak düzenlediği ‘ Ege Serbest Bölgesi Güz Buluşması’, Uzay Kampı Bahçesi’nde gerçekleştirildi. Ticaret Bakanlığı Ege Serbest Bölge Gümrük Müdürü Ünsal Yıldırım, Gümrük Müdür Yardımcısı Bekir Fişek,  Ege Serbest Bölge Müdürü Şenay Satoğlu ve Bölgedeki firmaların temsilcilerinin  katıldığı gecede, konuklar Aegean Band Orkestrası’nın müzikleri ile eğlendiler.

Gecenin evsahibi olarak bir konuşma yapan ESBAŞ Yürütme Kurulu Başkanı Dr. Faruk Güler, bölgedeki iş insanlarının tanışması ve kaynaşması için her yıl organize etmeye çalıştıkları Ege Serbest Bölgesi Güz Buluşması’nın, pandemi koşulları nedeniyle 2 yıl düzenlenemediğini, koşulların düzelmeye başlaması sayesinde bu yıl yeniden Bölgedeki firmaların temsilcileri ile bir araya gelme fırsatını bulduklarını belirterek, “ Aramızda bölgemize yeni gelen firmaların temsilcileri de bulunuyor. Bu etkinliğimizle henüz tanışmayan dostlarımızın tanışmasına vesile olmayı ve sizleri iş stresinden uzaklaştırmayı hedefledik” dedi.

Bu sitede çerezler kullanır. Siteyi kullanmaya devam ederseniz, çerez kullanımını kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi için tıklayınız.