HABERLER

EGE SERBEST BÖLGESİ TRAFİK SORUNU

HABERLER

EGE SERBEST BÖLGESİ TRAFİK SORUNU

EGE SERBEST BÖLGESİ TRAFİK SORUNU
01 OCA
Haberi Paylaş :

Özellikle son iki yılda, ESBAŞ Yürütme Kurulu Başkanı ve Ege Serbest Bölge Müdürü M. Şenay Satoğlu tarafından, tüm lokal ve ulusal seviyede yetki sahibi otoritelere Ege Serbest Bölgesinin trafik sorunu defalarca anlatılarak çözümü için gereği istendi. Tüm bu gayretlerin sonuç verdiği ve son günlerde iş çıkışlarında trafikte uzun kuyrukların olmadığı memnuniyetle gözlemleniyor. 

 

İzmir Valiliği İl Emniyet Müdürlüğünden gelen yazı ile kent merkezi trafiğinde özellikle trafiğin yoğun olduğu saatlerde kamyon ve tır giriş-çıkış saatlerine düzenleme getirilerek tüm kamyon ve tırların sabah 07:00-09:00 saatleri, akşam 17:00-19:00 saatleri arasında trafiğe çıkışı engellendi. Bu uygulama Ege Serbest Bölgesinde faaliyet gösteren firmalara da duyuruldu ve uyum sağlanması konusunda kendilerinden yardım istendi.

 

Ege Serbest Bölge Müdürlüğü, ESBAŞ ve Ege Serbest Bölgesinde faaliyet gösteren firmaların işbirliği ile son yıllarda son derece sıkıntılı hale gelmiş olan trafik sorunumuz çözüldü.

 

Emeği geçen herkese sonsuz teşekkür ederiz. 

 

Bu sitede çerezler kullanır. Siteyi kullanmaya devam ederseniz, çerez kullanımını kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi için tıklayınız.