HABERLER

EGE SERBEST BÖLGESİ İNSAN KAYNAKLARI PLATFORMU

HABERLER

EGE SERBEST BÖLGESİ İNSAN KAYNAKLARI PLATFORMU

EGE SERBEST BÖLGESİ İNSAN KAYNAKLARI PLATFORMU
01 NİS
Haberi Paylaş :

Bölgemizde faaliyet gösteren firmaların insan kaynakları yöneticilerinden oluşan insan kaynakları platformu aylık paylaşım toplantılarına uzun bir aradan sonra 18 Mart 2014 Salı günü ESBAŞ’ın ev sahipliğinde yeniden başladı. 11 farklı firmadan 18 kişinin katıldığı bu ilk toplantı, daha çok tanışma ve çalışma yöntemini belirleme şeklinde geçti.

Önceki yıllarda olduğu gibi her ayın üçüncü Çarşamba günü 10:00-12:00 saatleri arasında gerçekleştirilecek olan toplantıların her ay farklı bir firmanın ev sahipliğinde olmasına ve ev sahibi firmanın kendi firmalarındaki bir uygulamayı azami 45 dakika süre ile platformda paylaşmasına karar verildi.
 
Bunun dışındaki zamanda paylaşılacak konular için firma yöneticilerinin, platform sekreteri olarak belirlenen ESBAŞ İnsan Kaynakları Şefi Diğdem Pelikli’ ye o ay ki toplantıda gündeme alınmasını istedikleri konuları önceden yazdırmaları konusu prensip olarak kabul edildi.

Platformu genişletmek amacıyla toplantıya iştirak eden yöneticilerden ilişkide oldukları diğer firma temsilcilerini toplantıya davet etmeleri istendi. Ayrıca İnsan Kaynakları Yöneticisi olmamakla birlikte firmalarında İnsan Kaynakları faaliyetlerini yürüten farklı bölümlerdeki arkadaşlarında toplantılara katılabilecekleri belirtildi.

Bu sitede çerezler kullanır. Siteyi kullanmaya devam ederseniz, çerez kullanımını kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi için tıklayınız.