HABERLER

BİR ESBAŞ GİRİŞİMİ OLAN VADİFIRIN CAFE & RESTAURANT AÇILDI

HABERLER

BİR ESBAŞ GİRİŞİMİ OLAN VADİFIRIN CAFE & RESTAURANT AÇILDI

BİR ESBAŞ GİRİŞİMİ OLAN VADİFIRIN CAFE & RESTAURANT AÇILDI
01 EKİ
Haberi Paylaş :

Yüksek Vadi Evleri Alış Veriş Merkezinde yer alan VADİFIRIN Cafe & Restaurant görkemli bir törenle açıldı. 

Bir ESBAŞ girişimi olan ve Karşıyaka’nın sırtlarında bugüne kadar 1.000 adet konut inşa eden Yüksek Vadi Evleri aynı bölgede “VadiFırın” ile Cafe-Restaurant hizmeti vermeye başladı. ESBAŞ ve MOPSAN Yürütme Kurulu Başkanı Dr. Faruk Güler, Karşıyaka Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar, eski İzmir Milletvekili Taha Aksoy ile çok sayıda davetlinin katıldığı tören 24 Aralık Çarşamba günü gerçekleşti. Yüksek Vadi Evlerinin Alış Veriş Merkezinde yer alan ve yaklaşık 250 m² kapalı alana, 200 m² terasa sahip olan “VadiFırın” Cafe & Restaurant eşsiz körfez manzarası ile tüm misafirlerini ağırladı. 

 

Açılışta bir konuşma yapan ESBAŞ ve MOPSAN Yürütme Kurulu Başkanı Dr. Faruk Güler, restaurantın tüm İzmirlilere hayırlı olması dileyerek, emeği geçen tüm çalışanlara tek tek teşekkür etti. Güler ayrıca, tüm İzmirlileri Türk mutfağına adını veren eşsiz yemek çeşitlerini menüsünde barındıracak olan VadiFırın’a davet etti. Karşıyaka Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar ise ESBAŞ’ın İzmir’de yapmış olduğu başarılı katkıların önemine değinerek bu başarıyı Yüksek Vadi Evlerinde inşa edilen VadiFırın Cafe & Restaurant’ta da sürdüreceğine dair inançlarının tam olduğunu vurguladı.  

Bu sitede çerezler kullanır. Siteyi kullanmaya devam ederseniz, çerez kullanımını kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi için tıklayınız.