HABERLER

ABD TİCARET BAKAN YARDIMCISI MİCHAEL CAMUNEZ ESBAŞ'I ZİYARET ETTİ

HABERLER

ABD TİCARET BAKAN YARDIMCISI MİCHAEL CAMUNEZ ESBAŞ'I ZİYARET ETTİ

ABD Ticaret Bakan Yardımcısı Michael Camunez ESBAŞ'ı ziyaret etti
27 ARA
Haberi Paylaş :

Dört günlük Türkiye ziyaretine İzmir'den baslayan ABD Ticaret Bakan Yardımcısı Michael Camunez ve beraberindeki heyet, ilk ziyaretini İzmir’de ESBAŞ ve Ege Serbest Bölgesine gerçekleştirdi.
 
Ege Serbest Bölgesi, ESBAŞ Teknoloji Merkezi Konferans Salonunda gerçekleşen toplantıda, İzmir’de faaliyet gösteren ABD’li firmalarla bir araya gelen Camunez, firma temsilcilerine Türkiye ziyaretlerinin amacı hakkında bilgi verdi. Toplantıya Ege Serbest Bölgesinde faaliyet gösteren ABD’li firmalardan Delphi Diesel, Cummins ve HMT firmalarının yetkilileri de katıldılar.
 
ESBAŞ ve Ege Serbest Bölgesi hakkında bilgiler alan Camunez, Ege Serbest Bölgesindeki yatırımlardan çok etkilendiğini belirterek, bu yatırımların artarak devam etmesini temenni etti.
 
ABD’li heyet, bilhassa enerji sektöründe Türkiye’deki yatırım fırsatlarını değerlendirmek üzere çesitli temaslarda bulunacaklarını ifade etmişlerdir.

Bu sitede çerezler kullanır. Siteyi kullanmaya devam ederseniz, çerez kullanımını kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi için tıklayınız.