HABERLER

ABD'NİN BAĞIMSIZLIK GÜNÜ RESEPSİYONU KUTLANDI

HABERLER

ABD'NİN BAĞIMSIZLIK GÜNÜ RESEPSİYONU KUTLANDI

ABD'NİN BAĞIMSIZLIK GÜNÜ RESEPSİYONU KUTLANDI
02 TEM
Haberi Paylaş :

Amerika Birleşik Devletlerinin bağımsızlığının 239. yıldönümü etkinlikleri çerçevesinde, ABD’nin Ankara Büyükelçisi John R. Bass’ın katılımıyla İzmir’de düzenlenen resepsiyon, ESBAŞ’ın sponsorluğunda ve ev sahipliğinde bu yıl onuncu kez gerçekleşti.   

Resepsiyonda bir konuşma yapan ESBAŞ Yönetim Kurulu Başkanı Mary Tuncer, ABD Büyükelçisi John Bass'a ziyareti için teşekkür etti. Tuncer, "Ankara ABD Büyükelçisi John Bass'ın göreve geldiğinden bu yana ESBAŞ'ı ikinci ziyareti, kendisinin ESBAŞ'a gösterdiği ilgiden dolayı teşekkür ediyorum" dedi.

Mary Tuncer’in ardından katılımcılara Hoş geldiniz diyen ABD Büyükelçisi John Bass, "Burada ilk bağımsızlık gününde güzel İzmir'de olmaktan çok mutluyum. 4 Temmuz günü bizler özgürlüğümüzü ve bağımsızlığımızı kutlar, özgürlüğe bağlılığımızı yineleriz. Bu yıl İzmir’de gerçekleştirdiğimiz resepsiyona ev sahipliği yapmasından dolayı ESBAŞ’a teşekkür ediyorum" dedi.

İzmir’den çok sayıda bürokrat, siyasi parti temsilcileri, belediye başkanları, iş dünyası temsilcileri ve silahlı kuvvetler mensuplarının katıldığı resepsiyon canlı müzikle devam etti.

Bu sitede çerezler kullanır. Siteyi kullanmaya devam ederseniz, çerez kullanımını kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi için tıklayınız.