HABERLER

6. KAİZEN PAYLAŞIMLARI GÜNÜ’NDE, ESBAŞ’IN 4 PROJESİ SERGİLENDİ

HABERLER

6. KAİZEN PAYLAŞIMLARI GÜNÜ’NDE, ESBAŞ’IN 4 PROJESİ SERGİLENDİ

6. KAİZEN PAYLAŞIMLARI GÜNÜ’NDE, ESBAŞ’IN 4 PROJESİ SERGİLENDİ
10 MAR
Haberi Paylaş :

TMMOB Makine Mühendisleri Odası İzmir Şubesi’nin düzenlediği ‘6. Kaizen Paylaşımları’ etkinliği 21-22 Şubat tarihleri arasında Tepekule Kongre Ve Sergi Merkezi’nde gerçekleşti. Ekinlikte ESBAŞ’ın ‘Uzay Kampı Türkiye Otonom Bakım Projesi’ ‘ En Yaratıcı Pano’ ödülünü kazanırken, 4 projesi de sergilenmeye değer görüldü.

TMMOB Makine Mühendisleri Odası İzmir Şubesi’nin ‘Endüstri Mühendisliği Bahar Konferansları’ kapsamında düzenlediği ‘6.Kaizen Paylaşımları’ etkinliğine,  Türkiye genelinden katılan  40 firma toplamda 191 Kaizen projesi sundu. Konunun uzmanı 58 değerlendiricinin yaptığı eleme sonucunda sergilenmeye değer görülen 91 Kaizen projesinden 4’ü ESBAŞ’a aitti.    

Etkinliğin ‘Enler Kategorisi’nde, ESBAŞ’ın, Uzay Kampı Türkiye Otonom Bakım Projesi ‘En Yaratıcı Pano Tasarımı’ ödülünü aldı.

ESBAŞ ekiplerinin hazırladığı,  ‘Bölge Yeşil Alanlarının Otomatik Sulama Sistemi İyileştirmesi’, ‘Banket Arabası Kaynaklı Müşteri Şikayetlerinin Azaltılması’, ‘Etli Yemeklerde İşgücü ve Tesis Planlama İyileştirmesi’ projeleri ‘Önce Sonra Kaizen’ kategorisinde sergilenirken, ‘Uzay Kampı Türkiye Otonom Bakım Projesi’ ise ‘Kobetsu Kaizen” kategorisinde’ sergilendi.

Bu sitede çerezler kullanır. Siteyi kullanmaya devam ederseniz, çerez kullanımını kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi için tıklayınız.